Katılımcı


   

Neden Katılmalısınız ?

Çok yoğun yaşanan rekabet ortamında kurumlar, dinamik, esnek, yaratıcı, uyumlu ve dünyayı takip ediyor olmak zorundalar. Bu günün iş ortamında, hantal, yavaş, atalet içindeki kurumların yaşama şansı pek bulunmuyor. Hani başında zaman zaman şikayetçi olan hep aynı yüzler var ya; onlar sanırım kendi durumlarını gözden geçirmek zorundalar. Bu kadar yoğun yaşanan rekabet içinde başarılı olabilmek diğer faktörler yanında, bazı pazarlama seçeneklerini  iyi kullanabilmekten geçiyor. İşte bu pazarlama seçeneklerinden bir tanesi, doğru hazırlanmış festivallerdir. 

Festival  tarafsız bölgedir: İyi hazırlanmış bir festival katılımcılarına bir gösteri alanı, satış bürosu ve satış imkanı sunar. Festival katılımcı firmaları ve ziyaretçileri her zaman ki çevre ilişkilerinin dışında, tarafsız bölge olan festivallerde  bir araya gelirler ve alıcı satıcı ilişkisi terse döner. Alıcı gönüllü olarak bilgi edinmeye çalışmakta, satıcının mesajını anlamak istemektedir. Bu yaklaşım özellikle festivallerde büyük ölçüde sipariş anlamını taşımaktadır. 

Doğru hazırlanmış festivallere  doğru alıcılar gelir: Doğru hazırlanmış ve katılımcıları tarafından kabul görmüş bir festival  o konuda ticaret yapanların büyük çoğunluğunu bir araya getirecektir. İyi kullanıldığı takdirde festival  yeni bir pazara girmek için mükemmel bir yoldur. 

Festivallerde doğru ilişkiler kurulabilir. Bir festivalde  diğer pazarlama aletlerinde olmayan bir imkanı, tüm rakip ürünler mukayesesine de imkan vererek, bir satışı sonuçlandırmak için gerekli yüz yüze ilişkiyi satıcıya sağlar. 

İşte bu ve daha çokları için Chocolate Show Turkey 24-26 mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Merkezi  Harbiye de sizleri bekliyor olacaktır.
             

Destekleyenler,                                                                                                                          

   

 

Demirciler Sitesi 9. Cadde Galaksi iş Merkezi

No :53/B Blok Zeytinburnu/İSTANBUL

Tel : (0212) 547 70 01 Fax: (0212) 547 70 02

 info@chocolateshowturkey.com 


 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Msy Ajans